Milkshake Φράουλα με Γεμιστά Παπαδοπούλου Από τη Madame Ginger 15 ΛΕΠΤΑ 2 ΑΤΟΜΑ <5 ευρώ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΤΑΓΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ
Υλικά 5-6 μπισκότα Γεμιστά Παπαδοπούλου με γεύση φράουλα 250 γρ. κιλό φρέσκες φράουλες 1,5 κούπα φρέσκο γάλα, παγωμένο 2 μπάλες παγωτό φράουλα Εκτέλεση Συνταγής 1 Χτυπάμε όλα τα υλικά στο μπλέντερ μέχρι να γίνει ένα παχύρευστο milkshake. 2 Σερβίρουμε σε μεγαλο ποτήρι με 1 φρέσκια φράουλα στην επιφάνεια και χοντρό καλαμάκι. Μοιραστείτε το FacebookPinterestTwitterLinkedin Δείτε ακόμη Κέικ σοκολάτας χωρίς ψήσιμο με Γεμιστά μπισκότα Cheesecake μους με φράουλες, αφρώδες κρασί και Γεμιστά Φράουλα x
Δείτε ακόμη Κέικ σοκολάτας χωρίς ψήσιμο με Γεμιστά μπισκότα Cheesecake μους με φράουλες, αφρώδες κρασί και Γεμιστά Φράουλα